Մասնակիցներ 2016

                 Լաբորատոր նոր փորձեր և արդյունքներ

  1. Մառա Մկրտչյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  2. Ռուզան Մինասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  3. Շուշան Փաշինյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  4. Էդգար Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  5. Էդգար Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  6. Ալինա Արզումանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  7. Կարինե Գոմցյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  8. Կարինե Դաշյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 4-րդ դաս.
  9. Ջանիկյան Արթենի-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  10. Գարիկ Բարխուդարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  11. Գոռ Բարխուդարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  12. Էլեն Աբգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  13. Տիգրան Արզումանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  14. Աննա Իսախանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս
  15. Մուշեղ Պապիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  16. Կարինա Մանուկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  17. Ռազմիկ Մանուկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, նախակրթարան.
  18. Յանա Նահապետյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5 րդ դաս.
  19. Գայանե Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  20. Դավիթ Պողոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  21. Մարգարիտա Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  22. Դավիթ Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  23. Աստղիկ Ավագյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 5-րդ դաս
  24. Արամ Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  25. Նարեկ Մանուկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 4-րդ դաս.
  26. Միլենա Դանիելյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 5-րդ դաս.
  27. Գոռ Աղաբեկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  28. Գոռ Աղաբեկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  29. Մարկ Միկաիլ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  30. Անժելինա Սիմոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  31. Հրանտ Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  32. Անժելինա Սիմոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 3-րդ դաս.
  33. Հայկ Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  34. Հայկ Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  35. Ռոզա Խաչատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 5-րդ դաս.
  36. Լուսինե Մայիլյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  37. Սարգսյան Էրիկա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  38. Կորյուն Գաբոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, 1-ին դաս.
  39. Անուշ Աթայան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց
  40. Անուշ Աթայան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց
  41. Անի Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 1-ին դաս.
  42. Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  43. Մերի Թոռունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  44. Իվետա Ջանազյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց
  45. Վահե Մուսայելյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  46. Մերի Երեմյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 4-րդ դաս.
  47. Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  48. Դավիթ Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  49. Արմեն Քոչարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  50. Արմեն Քոչարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  51. Արմեն Քոչարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  52. Վահե Գրիգորյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  53. Մարկ Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  54. Գոռ Մնացականյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  55. Կարեն Մարգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  56. Մարիամ Քորողլյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  57. Տիգրան Գրիգորյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  58. Մարիամ Մկրտչյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  59. Մարիամ Մկրտչյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  60. Արտյոմ Զաքարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  61. Ալբերտ Նալբանդյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  62. Հայկ Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  63. Մանե Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  64. Ալեքս Բալասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  65. Անգելինա Ղազարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  66. Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  67. Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  68. Սվետլանա Մելքումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  69. Վիկտորիա-Անի Միկաիլի-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց 6-րդ դաս.
  70. Վալերի Բալասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 5-րդ դաս.
  71. Նազենի Սանոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  72. Կարինե Դաշյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 5-րդ դաս.
  73. Կարինե Դաշյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 4-րդ դաս.
  74. Գոհար Արղության-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  75. Արտյոմ Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  76. Գոհար Արղության-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  77. Արսեն Մելքումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  78. Լուսինե Գասպարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  79. Լուսինե Գասպարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  80. Լուսինե Գասպարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  81. Արեն Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 1-ին դաս.
  82. Աստղիկ Ալեքսանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 1-ին դաս.
  83. Կարեն Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  84. Գոհար Աղաբեկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  85. Մանե Բոյախչյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  86. Գոռ Կնյազյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  87. Մեսրոպ Օհանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  88. Արեն եւ Արսեն Մինասյաններ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիրթար, Գեղարվեստի դպրոց
  89. Բաբայան Մոնիկա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  90. Անահիտ Թովմասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  91. Քեթրին Եփրեմյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 2-րդ դաս.
  92. Գրիգոր Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 2-րդ դաս.
  93. Գրիգոր Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 8-րդ դաս.
  94. Գոհար Հովհաննիսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց 9-րդ դաս.
  95. Մարգարիտ Թամազյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ
  96. Թամազյան Շահեն-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  97. Արեգ Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց 3-րդ դաս.
  98. Դավիթ Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 5-րդ դաս.
  99. Սարկսյան Նանե-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  100. Մկրտչյան Էլմիրա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  101. Միրզոյան Գոռ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  102. Մանան Սեմիրջյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 3-րդ դաս.
  103. Դավիթ Աղայան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, 5 տարեկան
  104. Մինասյան Սերգեյ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  105. Արեն Կարապետյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  106. Դավիթ Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  107. Սեմիրջյան Հրայր-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  108. Էրիկ Աղախանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  109. Գիգոլյան Վիկտորիա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  110. Խաչատրյան Հրանտ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  111. Վաչագան Մխիթարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  112. Վիկտորիա Հովհաննիսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  113. Դանիել Հովհաննիսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  114. Էմմա Մարկոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  115. Հայկ Առաքելյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  116. Ալեն Սարգսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  117. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 
  118. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 
  119. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 
  120. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ,
  121. Սրբուհի Ներսիսյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց.
  122. Պետրոս Մզիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  123. Մաթևոսյան Ռուբեն-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 5 տարեկան
  124. Մաթևոսյան Ռուբեն-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 5 տարեկան
  125. Արտաշես Նախշիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  126. Աշոտ Զոզանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  127. Գայանե Բալաբանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  128. Իրինա Բաբայան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  129. Գոռ Հայրապետյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  130. Էդուարդ Մամիկոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  131. Նարե Խաչատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  132. Նարե Խաչատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  133. Օլյա Փանոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  134. Միքայել Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  135. Արփի Հակոբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնակական դպրոց, 5 տարեկան
  136. Դավիթ Աղայան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ, 5 տարեկան
  137. Սամվել Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 1-ին դաս.
  138. Հրաչ Ղասաբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Նոր դպրոց Նախակրթարան
  139. Անահիտ Մուրադյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  140. Անահիտ Մուրադյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  141. Արաքսյա Սիմոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  142. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  143. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  144. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  145. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  146. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  147. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  148. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  149. Լիլիթ Գրիգորյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  150. Եկատերինա Մինասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  151. Էլլադա Թադևոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 2-րդ դաս.
  152. Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց
  153. Գոհար Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 4-րդ դաս.
  154. Սերգեյ Մինասյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Միջին դպրոց, 6-րդ դաս
  155. Վիգեն Հովակիմյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  156. Նարեկ Գրիգորյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 3-րդ դաս.
  157. Արսեն Հովհաննիսյան, Եվա Սահրադյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, 3-րդ դաս.
  158. Առնո Բարզեգար-Նազարի-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  159. Մաթևոսյան Ռուբեն-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5 տարեկան
  160. Արսեն Գրիգորյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  161. Նարինե Ամուջանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 1-ին դաս.
  162. Մարիամ Արշակյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  163. Լիանա Թումասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 1-ին դաս.
  164. Ինգա Անտոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ
  165. Ինգա Անտոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ 
  166. Ինգա Անտոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ
  167. Ինգա Անտոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ
  168. Ալեքս Մանթաշյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  169. Էդգար Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց,  5-րդ դաս.
  170. Սրբուհի Մաշինյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 5-րդ դաս.
  171. Սարգիս Մելիքյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  172. Ռուզան Մինասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  173. Մանուչարյան Վահան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  174. Վիգեն Հովակիմյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  175. Վիգեն Հովակիմյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  176. Լիլիթ Ղազարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  177. Լիլիթ Ղազարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  178. Միլենա Բաբայան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  179. Ջուլիա Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 5-րդ դաս.
  180. Նորայր Գալիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  181. Կարինե Գոմցյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  182. Մարգարիտա Պետրոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  183. Կարինե Գոմցյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  184. Շուշան Փաշինյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  185. Գոռ Խաչատրյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  186. Աննա Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  187. Մանե Հովսեփյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 1-րդ դաս.
  188. Վահե Մուսայելյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 4-րդ դաս.
  189. Մանե Թոռունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս. 
  190. Միլենա Հարությունյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս
  191. Ինգա Գևորգյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 4-րդ դաս.
  192. Արեգ Նշանյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  193. Անի Արղության-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  194. Անի Բաղդասարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  195. Արեգ Աբգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  196. Արեգ Աբգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  197. Մարիամ Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  198. Մարիամ Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  199. Մարիամ Ստեփանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  200. Անուշ Մարգարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  201. Միքայել Մարգարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  202. Անահիտ Հովհաննիսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  203. Դավիթ Տեր-Թորոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  204. Մարգարիտա Մանվելյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  205. Լիլիթ Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնակական դպորց, նախակրթարան
  206. Անուշ Նիկողոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  207. Մերի Երանոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  208. Էդիկ Հարութունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  209. Արևիկ Տատինցյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս
  210. Մագա Ալեքսանյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 6 տարեկաններ
  211. Սոնա Կրկյաշարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 6 տարեկաններ
  212. Նարե Հարությունյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 6 տարեկաններ
  213. Կարինե Մամիկոնյան և ընկերներ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց
  214. Անի Մամիկոնյան,Մարգարյան Մանե-Նոր դպրոց 5-րդ դաս.
  215. Մարինե Ասատրյան,Մարինե Մանուկյան,Ռայիսա Խաչատուրովա,Անի Գևորգյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս
  216. Մարգարյան Մանե«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնական դպրոց, 5 տարեկան
  217. Հովհաննիսյան Միքայել«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնական դպրոց, 5 տարեկան
  218. Հովհաննիսյան Միքայել«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնական դպրոց, 5 տարեկան
  219. Մերի Ղազարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Հիմնական դպրոց, 5 տարեկան
  220. Էլեն Աբգարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  221. Լիա Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  222. Դավիթ Եփրեմյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  223. Դավիթ Եփրեմյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  224. Մարատ Բաղդասարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  225. Հայկ Ջահանգիրյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  226. Քրիստինա Գասպարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  227. Ջուլիետա Փաշիկյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  228. Մարտին Բարսեղյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  229. Միքայել Քալանթարյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  230. Աշոտ Մեսրոպյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  231. Մարտին Բարսեղյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս.
  232. Միհրան Կարսեցյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  233. Դավիթ Գրիգորյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  234. Ռուբեն Թադևոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  235. Մարիա Ավետիսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  236. Սուսաննա Բալախչյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր Դպրոց, 3-րդ դաս.
  237. Ռուզաննա Պարսամյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր Դպրոց, 3-րդ դաս.
  238. Արմեն Ուլիխանյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր Դպրոց, 3-րդ դաս.
  239. Դավիթ Սողոմոնյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնական դպրոց, 3-րդ դաս.
  240. Դավիթ Շահնազարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  241. Անուշ Աթայան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 2-րդ դաս.
  242. Սոնա Սարգսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 2-րդ դաս.
  243. Մերի Փաշիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 2-րդ դաս.
  244. Սյուզաննա Բարեղամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 2-րդ դաս.
  245. Անուշ Աթայան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 2-րդ դաս.
  246. Լիա Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  247.  Լիա Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  248.  Լիա Համբարձումյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  249. Մերի Երանոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց 9-րդ դաս.
  250. Մերի Երանոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց 9-րդ դաս.
  251. Նազելի Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  252. Նազելի Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  253. Աշխեն Թադևոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  254. Աշխեն Թադևոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս. 

    Ռոբոտներն առօրյայում 

  255. Արաքսյա Բալյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոցի ռոբոտաշինության խմբակ
  256. Վրեժ Հակոբյան-ՀՀ Լոռու մարզ, Արևաշողի գյուղի անվան միջնակարգ դպրոց, 8-րդ դաս.
  257. Դավիթ Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 5-րդ դաս.
  258. Դավիթ Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 5-րդ դաս.
  259. Հերմինե Ալեքսանյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, ռոբոտաշինության խմբակ 
  260. Արմինե Խլոյան-ՀԱՊՀ Երևանի ավագ դպրոց, ռոբոտաշինության խմբակ
  261. Մարիամ և Արման Դավիդյաններ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,
  262. Լալա Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 3-րդ դաս.
  263. Լևոն Սահակյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  264.  Հրանտ Խաչատրյան, Վահագ Սերոբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ, 2-րդ դաս.
  265. Դավիթ Եփրեմյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 3-րդ դաս 

    Ուսուցողական խաղեր 

  266. Հակոբ Մանուկյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 11-րդ դաս.
  267. Էդուարդ Ամիրբեկյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դաս.
  268. Արմեն Քոչարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  269. Եվա Խաչատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, 5 տարեկան 
  270. Գոհար Զարգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, նախակրթարան
  271. Իվետա Ջանազյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց
  272. Մերի Հունանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  273. Գոհար Տեր-Ղուկասյան-Օհանյան կրթահամալիր, 3-րդ դաս.
  274. Գոհար Սմբատյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնակական դպորց
  275. Անուշ Նիկողոսյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  276. Մերի Երանոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  277. Կարինե Խառատյան, Ռուզաննա Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  278. Օթարի Կականյան, Արմինե Արաբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  279. Գոհար Զարգարյան, Մելինե Սիմոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  280. Գոհար Զարգարյան, Մելինե Սիմոնյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  281. Անի Ջանոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  282. Վազգեն Հովհաննիսյան-Այգեկի միջնակարգ դպրոց, 11-րդ դաս.
  283. Նելի Արղության և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց
  284. Վահան Դանելյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  285. Հերմինե Ալեքսանյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց
  286. Մացակ Հարությունյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 5-րդ դաս.
  287. Մանուկյան ՆարինեԳավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս.
  288. Թումասյան Լիանա«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 2-րդ դաս.
  289. Լիանա Հակոբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, նախակրթարան
  290. Նազելի Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.


    Մեթոդական-մանկավարժական թարգմանություն, այլոց փորձի ուսումնասիրություն-ներկայացում
  291. Էդուարդ Երիցյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  292. Լիրա Խաչատրյան -«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  293. Միլենա Թորոսյան -«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  294. Աննա Ստեփանյան -«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  295. Աննա Ստեփանյան -«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  296. Հրաչ Եղիազարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 8-րդ դաս.
  297. Հրաչ Եղիազարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 8-րդ դաս.
  298. Էլեն Աբգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 6-րդ դաս.
  299. Մանե Թոռունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  300. Մանե Թոռունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս
  301. Մանվելյան Մարգարիկտա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  302. Մանվելյան Մարգարիկտա-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  303. Սիրանուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  304. Լիլիթ Միասյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  305. Մանե Գևորգյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  306. Մանե Գևորգյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  307. Մերի Մարկոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  308. Սիրանուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  309. Նազելի Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դաս.
  310. Նազելի Տեր-Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, 7-րդ դասԻմ ստեղծած գործիքը, հայտնի գործիքի նոր կիրառում
  311. Վահան Սարդարյան-Սպիտակի Անանիա Շիրակացու անվան թիվ 8 միջնակարգ դպրոց, 12-րդ դաս.
  312. Տիգրան ՍարգսյանՍպիտակի Անանիա Շիրակացու անվան թիվ 8 միջնակարգ դպրոց, 10-րդ դաս.
  313. Արամ Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Նոր դպրոց, 5-րդ դաս.
  314. Գոհար Զարգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, նախակրթարան
  315. Կարեն Խաչատրյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, դասավանդող
  316. Գնել Հարությունյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, դասավանդող
  317. Կարինե Խառատյան, Ռուզաննա Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  318. Կարինե Խառատյան, Ռուզաննա Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր,  Դպրոց-պարտեզ
  319. Ժորա Սարգսյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 5-րդ դաս.
  320. Գոռ Ավետիսյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 5-րդ դաս.
  321. Գոհար Զարգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց պարտեզ, նախակրթարան
  322. Արամ Հակոբյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս 
  323. Ժիրայր ԽաչատրյանԳավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս 
  324. Հովհաննես Գալստյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս
  325. Հովհաննես Գալստյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս
  326. Հովհաննես Գալստյան-Գավառի N 2 միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դաս
  327. Անգելինա Արզումանյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին  դպրոց, 7-րդ դաս 

    Բնագիտության, մաթեմատիկայի, ինֆորմատիկայի, դասավանդման փորձ 

  328. Հրանտ Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  329. Մարիա Ջինբաշյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 11-րդ դաս.
  330. Անուշ Նիկողոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ Դպրոց, 9-րդ դաս.
  331. Մարիա Լիսիցինա-Օհանյան կրթահամալիր
  332. Մարիա Լիսիցինա-Օհանյան կրթահամալիր
  333. Հրաչյա Աբգարյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Գեղարվեստի կրտսեր դպրոց, 4-րդ դաս,
  334. Վահե Մուսայելյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ 4-րդ դաս.
  335. Սարգիս Մարգարյան և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին դպրոց, աստղագետների ակումբ
  336. Բելլա Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս
  337. Սոնա Սահակյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս
  338. Ստամբոլցյան Լևոն-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս
  339. Անի Ջանոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս.
  340. Սիրանուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  341. Քրիստինա Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ, 3-րդ կուրս
  342. Մերի Մարտիրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ, 2-րդ կուրս
  343. Հերմինե Գևորգյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ, 3-րդ կուրս 

    Նորարարական նախագծեր և մոդելներ 

  344. Էլինա Հակոբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս.
  345. Նորայր Գալիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  346. Նորայր Գալիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  347. Նորայր Գալիկյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  348. Սյուզի Եղոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս.
  349. Լիլիթ Հովհաննիսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնակական դպորց, նախակրթարան
  350. Գոհար Սմբատյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Հիմնակական դպորց
  351. Վահե Գրիգորյան«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  352. Մարկ Միկաիլ«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 5-րդ դաս.
  353. Կարինե Խառատյան, Ռուզաննա Աբրահամյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ
  354. Սարգիս Հակոբյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 11-րդ դաս
  355. Քոչարյան Արմեն«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Դպրոց-պարտեզ, 4-րդ դաս.
  356. Սիրանուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Ավագ դպրոց, 9-րդ դաս
  357. Շողիկ Պողոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ , նախակրթարան.
  358. Շողիկ Պողոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Քոլեջ , 8-9-րդ դաս.
  359. Ռոման Բարսեղյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր, Միջին  դպրոց, 7-րդ դաս