Մասնակիցներ

        Լաբորատոր նոր փորձեր և արդյունքներ

  1. Վահե Մուսայելյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  2. Վահե Մուսայելյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  3. Հայկ Ջահանգիրյան-Հյուսիսային դպրոց-4-րդ դասարան
  4. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  5. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  6. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  7. Հայկ Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  8. Հայկ Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  9. Հայկազ Գեղամյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
  10. Երանոսյան Մերի-Ավագ դպրոց-10-րդ դասարան
  11. Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
  12. Սվետլանա Մելքումյան-Միջին դպրոց 6-րդ դասարան
  13. Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
  14. Նանե Ժամհարյան-Հարավային-դպրոց-4-րդ դասարան
  15. Տիգրան Գրիգորյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
  16. Լուսինե Գասպարյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  17. Եվգենիա Սուքոյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս
  18. Տիգրան Գրիգորյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
  19. Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
  20. Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  21. Օհանջանյան Մոնիկա-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
  22. Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  23. Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  24. Գոռ Միրզոյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  25. Արեն Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  26. Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
  27. Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
  28. Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
  29. Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
  30. Մանե Հովհաննիսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  31. Իվետա Մեյթարջյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  32. Իրինա Բաբայան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  33. Իրինա Բաբայան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  34. Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ, Հարավային դպրոց
  35. Ալբերտ Նալբանդյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  36. Գայանե Բալաբանյան-Հիմնական դպրոց, 3-րդ դասարան
  37. Գայանե Կագանյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  38. Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
  39. Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  40. Քրիստոֆեր Քեշիշզադե-Արևմյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  41. Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  42. Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  43. Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  44. Հայկ Սարգսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  45. Անուշ Աթայան և ընկներներ-Հյուսիսային դպրոց
  46. Արտաշես Գասպարյան-Հյուսիային դպրոց, 1-ին դասարան
  47. Ալեքս Բալասյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  48. Տարոն Անտոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
  49. Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
  50. Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
  51. Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան 
  52. Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան 
  53. Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան 
  54. Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան 
  55. Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան 
  56. Նարե Կարապետյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  57. Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  58. Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  59. Դավիթ Բաբաջանյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  60. Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  61. Սոնա Շահսուվարյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  62. Տիգրան Մամիկոնյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  63. Աշոտ Մարկոսյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  64. Անահիտ Թովմասյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  65. Միլենա Բաբայան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  66. Վահան Աթանեսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  67. Ալեքս Յակովլև, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  68. Սոֆի Նահապետյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  69. Մարինա Գասպարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  70. Լիլիթ Ղազարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  71. Գաբրիել Գասպարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  72. Վահան Դանելյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  73. Սերգեյ Ջուլհակյան-Արևելյան դպրոց, 3 -րդ դասարան
  74. Արեգ Աբգարյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  75. Էդմոնդ Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  76. Արման Գևորգյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
  77. Արման Գևորգյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
  78. Աննա Հովհաննիսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  79. Սոնա Հովհաննիսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  80. Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
  81. Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
  82. Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
  83. Իրինա Գյուրջինյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  84. Գոռ Տոռոզյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  85. Հակոբ Սոսյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  86. Ակսել Շահվերդյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  87. Զոյա Զոլյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
  88. Լևոն Ավետիսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան 
  89. Մերի Երեմյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
  90. Ռուբեն Մովսիսյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  91. Նարե Թահմասյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  92. Արինա Ամրիյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  93. Անի Աթոյան-Արևելյան Դպրոց, 4-րդ դասարան
  94. Էրիկ Կակոյան-Արևելյան Դպրոց, 3-րդ դասարան
  95. Մառա Մկրտչյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  96. Անի Բաղդասարյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  97. Մոնիկա Մանուկյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  98. Քնարիկ Հայրապետյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  99. Ռուզաննա Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  100. Ռուզաննա Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  101. Ստելլա Ղոսալմյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  102. Էլեն Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  103. Էլեն Հովհաննիսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  104. Էլեն Հովհաննիսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  105. Տիգրան Մարջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  106. Կարինե Ոսկանյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
  107. Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
  108. Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
  109. Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
  110. Հրանտ և Հայկ Աբրահամյաններ-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  111. Էրիկա Սարգսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  112. Էդգար Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  113. Վահագն Գրիգորյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  114. Մհեր Կարապետյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  115. Լիլիթ Գրիգորյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  116. Արմեն Հարությունյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  117. Էրիկ Պողոսյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  118. Արայիկ Անդրեասյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
  119. Էդգար Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  120. Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  121. Լիլիթ Մինասյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  122. Լիլիթ Մինասյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  123. Էդիկ Հարությունյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  124. Հայկ Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
  125. Էդիկ Հարությունյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  126. Սուսաննա Մամիկոնյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  127. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
  128. Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  129. Գոռ Ստեպանյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
  130. Անի Շահսուվարյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  131. Անի Շահսուվարյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
  132. Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
  133. Նունե Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  134. Նունե Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  135. Միլենա Հարությունյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  136. Աննա Հայրոյան և ընկերներ, Արևելյան դպրոց
  137. Աննա Հայրոյան և ընկերներ, Արևելյան դպրոց 

    Շուրջտարյա բնագիտական գործունեություն 

  138. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  139. Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  140. Դավիթ Գրիգորյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
  141. Մերի Զաքոյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  142. Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  143. Սարգսյան Ստելլա-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  144. Զավեն Խամբաբյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  145. Տիգրան Արզումանյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
  146. Արմինե մնացականյան-Արևելյան դպրոց
  147. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  148. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  149. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  150. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  151. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  152. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան

    Բնագիտության, մաթեմատիկայի, ինֆորմատիկայի, դասավանդման փորձ

  153. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  154. Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  155. Գոռ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց,6-րդ դաս
  156. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  157. Իվետա Ջանազյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
  158. Անահիտե Եղյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
  159. Անուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
  160. Էլինա Հակոբյան-Ավագ դպրոց, 12-րդ դասարան
  161. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  162. Մանե Թոռունյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
  163. Ասյա Միրզոյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  164. Գարիկ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  165. Գարիկ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  166. Արամ Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  167. Արամ Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  168. Առնի Բարզեգար-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  169. Էդգար Սարգսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  170. Մերի Երանոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  171. Մերի Երանոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  172. Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  173. Մարիամ Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  174. Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  175. Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  176. Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  177. Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  178. Յանա Նահապետյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  179. Յանա նահապետյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  180. Մանե Բոյախչյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
  181. Մարկ Հովսեփյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան       
  182. Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան 
  183. Դավիթ Տեր-Թորոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան  
  184. Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան   
  185. Էլեն Աբգարյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան   
  186. Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան 
  187. Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան  
  188. Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան  
  189. Արշակ Առուստամյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
  190. Միջին դպրոցի քիմիայի ընտրությամբ խումբ  
  191. Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
  192. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  193. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  194. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  195. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  196. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  197. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  198. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  199. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  200. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  201. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  202. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
  203. Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան

    Ուսուցողական խաղեր

  204. Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
  205. Անուշ Աթայան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
  206. Կարինե Մամիկոնյան և ընկերներ, Հյուսիսային դպրոց
  207. Արմինե Մնացականյան, Վանաձորի 5-րդ դպրոց 
  208. Արմինե Մնացականյան, Վանաձորի 5-րդ դպրոցՎԵԲ ծրագրավորման լեզուներ
  209. Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
  210. Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
  211. Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
  212. Գոռ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան

    Իմ ստեղծած գործիքը, հայտնի գործիքի նոր կիրառում

  213. Մարիա Սուքոյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
  214. Մարիա Սուքոյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան