Լաբորատոր նոր փորձեր և արդյունքներ
- Վահե Մուսայելյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Վահե Մուսայելյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Հայկ Ջահանգիրյան-Հյուսիսային դպրոց-4-րդ դասարան
- Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Հայկ Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Հայկ Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Հայկազ Գեղամյան-Արևմտյան դպրոց-5-րդ դասարան
- Երանոսյան Մերի-Ավագ դպրոց-10-րդ դասարան
- Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
- Սվետլանա Մելքումյան-Միջին դպրոց 6-րդ դասարան
- Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
- Նանե Ժամհարյան-Հարավային-դպրոց-4-րդ դասարան
- Տիգրան Գրիգորյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
- Լուսինե Գասպարյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Եվգենիա Սուքոյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դաս
- Տիգրան Գրիգորյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
- Նանե Ժամհարյան-Հարավային դպրոց-4-րդ դասարան
- Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Օհանջանյան Մոնիկա-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոռ Միրզոյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արեն Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
- Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
- Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
- Նելի Արղության և ընկերներ- Արևելյան դպրոց
- Մանե Հովհաննիսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Իվետա Մեյթարջյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Իրինա Բաբայան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Իրինա Բաբայան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ, Հարավային դպրոց
- Ալբերտ Նալբանդյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գայանե Բալաբանյան-Հիմնական դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գայանե Կագանյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
- Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Քրիստոֆեր Քեշիշզադե-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Շուշան Ալեքսանյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Հայկ Սարգսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անուշ Աթայան և ընկներներ-Հյուսիսային դպրոց
- Արտաշես Գասպարյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Ալեքս Բալասյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Տարոն Անտոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
- Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ -Հարավային դպրոց
- Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարեն Մարգարյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Նարե Կարապետյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Դավիթ Բաբաջանյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Վիգեն Հովակիմյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սոնա Շահսուվարյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Տիգրան Մամիկոնյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Աշոտ Մարկոսյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անահիտ Թովմասյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Միլենա Բաբայան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Վահան Աթանեսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Ալեքս Յակովլև, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Սոֆի Նահապետյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մարինա Գասպարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Լիլիթ Ղազարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գաբրիել Գասպարյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Վահան Դանելյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Սերգեյ Ջուլհակյան-Արևելյան դպրոց, 3 -րդ դասարան
- Արեգ Աբգարյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Էդմոնդ Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արման Գևորգյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արման Գևորգյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Աննա Հովհաննիսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Սոնա Հովհաննիսյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մարկ Հովհաննիսյան, Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Իրինա Գյուրջինյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գոռ Տոռոզյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հակոբ Սոսյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Ակսել Շահվերդյան, Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Զոյա Զոլյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Լևոն Ավետիսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մերի Երեմյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ռուբեն Մովսիսյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Նարե Թահմասյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արինա Ամրիյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անի Աթոյան-Արևելյան Դպրոց, 4-րդ դասարան
- Էրիկ Կակոյան-Արևելյան Դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մառա Մկրտչյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անի Բաղդասարյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մոնիկա Մանուկյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Քնարիկ Հայրապետյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ռուզաննա Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ռուզաննա Բաբաջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ստելլա Ղոսալմյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Էլեն Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Էլեն Հովհաննիսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Էլեն Հովհաննիսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Տիգրան Մարջանյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարինե Ոսկանյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
- Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
- Մերի Գրիգորյան և ընկենրեր-Արևելյան դպրոց
- Հրանտ և Հայկ Աբրահամյաններ-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էրիկա Սարգսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էդգար Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Վահագն Գրիգորյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Մհեր Կարապետյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Լիլիթ Գրիգորյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Արմեն Հարությունյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Էրիկ Պողոսյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Արայիկ Անդրեասյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Էդգար Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Լիլիթ Մինասյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Լիլիթ Մինասյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էդիկ Հարությունյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Հայկ Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Էդիկ Հարությունյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սուսաննա Մամիկոնյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Գոռ Ստեպանյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անի Շահսուվարյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անի Շահսուվարյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Աշխեն Թադևոսյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Նունե Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Նունե Հովհաննիսյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Միլենա Հարությունյան, Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Աննա Հայրոյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց
- Աննա Հայրոյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց
- Ալեն Աբովյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Մարիամ Գևորգյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Էլլադա Թադևոսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Աշոտ և Գայանե Բադեյաններ-Արևմտյան դպրոց,3-րդ և 5-րդ դասարաններ
- Անահիտ Ալեքսանյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Եկատիրինա Մինասյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Դավիթ Սահակյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արեն Պողոսյան և Նվեր Ղեվոնդյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Միլենա Դանիելյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սամվել Բալասանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարկ Ներսեսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Լիրա Խաչատրյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարն
- Լիլիթ Սահակյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց
- Եվա Սահրադյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարինե Դաշյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Լիանա Մկրտչյան և ընկերներ, Հարավային դպրոց
- Մանե Հովսեփյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Ռաֆֆաել Բալասանյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արտաշես Մեջլումյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Սյուզաննա Բարեղամյան-Հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Հրայր Սեմիրջյան,Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հրայր Սեմիրջյան,Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հրայր Սեմիրջյան,Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հրանտ Խաչատրյան, Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Նանե Գալստյան, Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Սվետլանա Մելքումյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Արման Փանոսյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հովհաննես Բզնունի-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մարինե Ասատրյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Արեն Համբարձումյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Կորյուն Գաբոյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Հովսեփ Հովհաննիսյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Աճեմյան Հովհաննես-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Գոռ Խաչատևյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Ստեփան Հարությունյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Միքայել Սահակյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արմեն Ուլիխանյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Աննա Ղարիբյան և Մանե Թոռունյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Հարություն Ասատրյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Հարություն Ասատրյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Հարություն Ասատրյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Մարիամ Մելքոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մարիամ Մելքոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Կարինա Մանուկյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ստելլա Սարգսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Ստելլա Սարգսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Ստելլա Սարգսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Ֆելիքս Մելքոնյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Յանա Խաչատրյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ղազարյան Ռոբերտ-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Ավագյան Նատալաի-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Դաշյան Դավիթ-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Վիրաբյան Մարիա-Թերեզա-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Չիլինգարյան Մարգարիտա-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Աննա Բալասանյան-Հարավային դպրոց, 5-տարեկանների խումբ
- Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Աշոտ Զոզանյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արտյոմ Զաքարյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անգելինա Ղազարյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անգելինա Ղազարյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մաքս Սինհա-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Արաքսյա Գրիգորյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ, Հարավային դպրոց
- Վահե Էբրահիմի-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Վահե Էբրահիմի-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Դանիել Մարկոսյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Կարինե Մամիկոնյան և ընկերներ, Հյուսիսային դպրոց
- Արթուր Զալինյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարիա Ոսկանյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սվետլանա Մելքումյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անահիտ Մկրտչյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անահիտ Մկրտչյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Գոռ Սիմոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ամալյա Ազատյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Վերոնիկա Խաչատրյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ժորա Մանուկյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ժորա Մանուկյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անի Մամիկոնյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Սեդա Ստեփանյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Ռուբեն Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Լինդա Մելիքյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էմիլ Սողոմոնյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Էմիլ Սողոմոնյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Էմիլ Սողոմոնյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Էմիլ Սողոմոնյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Լիլիա Սահակյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Կարեն Ասլանյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Աշոտ Փանոսյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Դավիթ Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 5 տարեկաններ
- Արամ Բարսեղյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Վիկտորիա Միկաիլ-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Նարե Սարգսյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Կարապետ Գյուլնազարյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Աննա Ստեփանյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց
- Լուիզա Արտենյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Գևորգ Ֆիդանյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Նատալի Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ալեն Թորոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արսեն Մելքումյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էմիլիա Մկրտչյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արսեն Մելքումյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարիանա Գրիգորյան-Արևմտյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Հայկ Պապոյան-Արևմտյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Նարե Ղազարյան, Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Լեո Աղաբեկյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Հայկ Թամազյան-Արևմտյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Սլավա Միրզոյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Էրիկա Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էրիկա Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անահիտ Հովսեփյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էլեն Սաֆարյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Էլինա Սիմոնյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Անահիտ Վերմիշյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Շուշան Փաշինյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Շուշան Փաշինյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Շուշան Փաշինյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ալինա Արզումանյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Հարություն Հարությունյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Իռեն Կարապետյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Վարսիկ Աթոյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Վարսիկ Աթոյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Արմեն Մարտիրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Օլյա Մանդալյան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Նորիկ Գաբրիելյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Արամ Կարապետյան-Հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Դավիթ Միքայելյանց-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Կարինե Գոմցյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Տիգրան Գրիգորյան-հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Աղավնի Սահակյան և ընկերներ-Քոլեջ
- Աղավնի Սահակյան և ընկերներ-Քոլեջ
- Աղավնի Սահակյան և ընկերներ-Քոլեջ
- Նարեկ Մանուկյան-Հյուսիսային դպրոց, 1-ին դասարան
- Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Մարի Միքաելյան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Սամվել Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անի Մամիկոնյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարի Միքաելյան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Արամ Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Միքայել Աթալյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Դավիթ Մեհրաբյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Սոնա Սարգսյան-Հյուսիսային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Հայկ Պողոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Հայկ Պողոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սոս Ղահրամանյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սոս Ղահրամանյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արսեն Գոմցյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ջանիկյան Արթենի-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սվետլանա Համբարձումյան-Արևելյան, 4-րդ դասարան
- Նինա Մկրտչյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Հրանտ խաչատրյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Ալեն Աբովյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Հրաչյա Աղեկյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Նարե Հովսեփյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Դավիթ Խուդոյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Ջուլիետա Փաշիկյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անահիտ Մկրտչյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Թադէոս Անթաբյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Նանե Ասատրյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անուշ Ոսկանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Ռուբեն Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարկ Ներսիսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարկ Ներսիսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարկ Ներսիսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ռուբեն Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարն
- Տարոն Մկրտչյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարն
- Աննա Ստեփանյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց
- Սոնա Մեհրաբյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Գայանես Սաֆարյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Նարեկ Հակոբյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Տիգրան Այվազյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարկ Սիմոնյան, Հայկ Մարգարյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սեդա Հովհաննիսյան, Աննա Հարությունյան, Աստղիկ Հակոբյան-Արևմտյան դպրոց
- Արմեն Աղաջանյան, Հրաչ Կարապետյան-Արևելյան դպրոց
- Անժելա Դադոյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Անժելա Դադոյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Միլենա Հարությունյան-Արևմտյան դպորց, 5-րդ դասարան
- Սառա Սարչյան-Հարավային դպորց, 2,5 տարեկան
- Սառա Սարչյան-Հարավային դպորց, 2,5 տարեկան
- Քեթրին Եփրեմյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Քեթրին Եփրեմյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մարի Մադոյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մարի Մադոյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անի Խաչատրյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Աշոտ Մարկոսյան-Արևմտյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Օլյա Մանդալյան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Անի Խաչատրյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Էդուարդ Սարգսյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Ռուզան Աբրահամյան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Մաքսիմ Սահրադյան-Հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Լիլյա և Լաուրա Դուրգարյաններ-Հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Գոհար Ստեփանյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Իգոր Մկրտչյան-Հյուսիսային դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Միլենա Կարապետյան-Հյուսիսային դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Հարություն Կարապետյան-Հյուսիսային դպրոց, 5 տարեկանների խումբ
- Հայկ Ղազարյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Հովհաննես Նաջարյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Լեո Դավթյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Նազենի Սանոյան-Արևմտյան դպորց, 5-րդ դասարան
- Նազենի և Գոհար Սանոյաններ-Արևմտյան դպորց
- Քրիստինե Հովսեփյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Քրիստինե Հովսեփյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Սրբուհի Ներսիսյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Սրբուհի Ներսիսյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրո
- Սրբուհի Ներսիսյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Ավագյան Գոռ-Արևմտյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Սեյրան Շահսուվարյան-Արևմտյան դպրոց, 1-ին դասարն
- Տաթև Մելքոնյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սամվել Շահվերդյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Շանթ Դուրգարյան-Արևմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Անուշ Աթայան և ընկերներ, Հյուսիսային դպրոց
- Լիլիթ Առաքելյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Նարե Արղության-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Մանե Աբգարյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Արև Սուքիասյան-Արեմտյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Վարսիկ Աթոյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Արման Գևորգյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Նարեկ Պողոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Նարեկ Պողոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Արթուր Աղաբեկյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Տաթև Մամիկոնյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Արսեն Գոմցյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարան
- Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սեդա Մարգարյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արմինե Մնացականյան և ընկերներ-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Գայանե Խաչատրյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Աբրահամ Քարագեոզեան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Անի Հարությունյան-Հարավային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Անի Անտոնյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Արևիկ Արզումանյան-Հարավային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Սերգեյ Մանուկյան-Հարավային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Մարիամ Քորողլյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սաթենիկ Մանուկյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մարիամ Քորողլյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սաթենիկ Մանուկյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սերենա Մսրլյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Մանե Տոնոյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
Շուրջտարյա բնագիտական գործունեություն - Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Հայկ Մկրտչյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անի Հովհաննիսյան-Քոլեջ, 2-րդ կուրս
- Արսեն Մինասյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Դավիթ Գրիգորյան-Հարավային դպրոց, 3-րդ դասարան
- Մերի Զաքոյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Սարգսյան Ստելլա-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Զավեն Խամբաբյան, Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Տիգրան Արզումանյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Արմինե Մնացականյան-Արևելյան դպրոց
- Փառանձեմ Գրիգորյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Արսեն Մինասյան-Հյուսիսային դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ռոզա Խաչատրյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անուշ Ասատրյան և ընկերներ-Միջին դպրոց
- Լուսինե Բուշ և ընկերներ-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Արեգ Պարսիլյան-Հյուսիսային դպրոց, 2-րդ դասարան
- Անուշ Ոսկանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Լիլիթ Առաքելյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Լիլիթ Առաքելյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Լիլիթ Առաքելյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Սեդա Խաչատրյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
Բնագիտության, մաթեմատիկայի, ինֆորմատիկայի դասեր
- Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Միքայել Մարգարյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Գոռ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց,6-րդ դաս
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Էլինա Հակոբյան-Ավագ դպրոց, 12-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Մանե Թոռունյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Ասյա Միրզոյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Գարիկ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գարիկ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Արամ Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Արամ Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Առնի Բարզեգար-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Սերգեյ Բոյախչյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էդգար Սարգսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մերի Երանոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Մերի Երանոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Օվսաննա Ալավերդյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Մարիամ Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Յանա Նահապետյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Յանա նահապետյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մանե Բոյախչյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարկ Հովսեփյան, Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Դավիթ Տեր-Թորոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Էլեն Աբգարյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Էլեն Երանոսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Արշակ Առուստամյան-Արևելյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Միջին դպրոցի քիմիայի ընտրությամբ խումբ
- Աննա Իսախանյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Անուշ Նիկողոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Մերի Ղազարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մերի ղազարյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էմիլիա Այդինյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էմիլիա Այդինյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարիամ Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Անի Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Նազելի Տեր-Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Նազելի Տեր-Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Նազելի Տեր-Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Մարիամ Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարիամ Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Հայկ Չագոյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Սամվել Հովհաննիսյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էդգար Ստեփանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Հայկ Մկրտչյան,Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Գոհար Արղության,Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էդիտա Գալստյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Էդիտա Գալստյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Վահե Սարգսյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Վահե Սարգսյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Վահե Սարգսյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Մերի Երանոսյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Գայանե Կարապետյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Գայանե Կարապետյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Դավիթ Առաքելյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Նվարդ Այնթաբլյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Բաբկեն Փաշինյան և ընկերներ, Արևմտյան դպրոց
- Էդիտա Գալստյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Նանե Այնթաբլյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Հուրի Իսկանյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Իվետա Ջանազյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Հայարփի Տոնոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Հրաչ Եղիազարյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Հրաչ Եղիազարյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Հրաչ Եղիազարյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Հրաչ Եղիազարյան-Ավագ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Անուշ Ոսկանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Աննա Կոստանյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Էդմոնդ Նահապետյան-Արևելյան դպրոց, 3-րդ դասարան
- Բաբկեն Փաշինյան և ընկերներ, Արևելյան դպրոց
- Տիգրան Դանիելյան-Ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
Բնագիտության դասավանդման փորձ, մեթոդական-մանկավարժական թարգմանություն, այլոց փորձի ուսումնասիրություն-ներկայացում - Իվետա Ջանազյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Անահիտ Եղյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Անուշ Ասատրյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Գնել Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Էմանուել Ագջոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Էմանուել Ագջոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Էմանուել Ագջոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Սուսան Սահակյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Լուսինե Պետրոսյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Անահիտ Հարությունյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Հայարփի Տոնոյան-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
Ուսուցողական խաղեր - Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Անուշ Աթայան և ընկերներ-Հյուսիսային դպրոց
- Կարինե Մամիկոնյան և ընկերներ, Հյուսիսային դպրոց
- Արմինե Մնացականյան, Վանաձորի 5-րդ դպրոց
- Արմինե Մնացականյան, Վանաձորի 5-րդ դպրոց
- Սամվել Պապյան- Գայի անվան դպրոց, 8-րդ դասարան
- Գոհար Սմբատյան և ընկերներ-Հարավային դպրոց
- Արմեն Գրիգորյան-Ռանչպարի միջնակարգ դպրոց, 8-րդ դասարան
- Բալասանյան Ժենյա-Ռանչպարի միջնակարգ դպրոց, 8-րդ դասարան
- Վալերի Իսախանյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Լիանա Գելոյան-Ռանչպարի միջնակարգ դպրոց, 8-րդ դասարան
- Դավիթ Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Գագիկ Ղազարյան-Արևելյան դպրոց, 1-ին դասարան
- Էմիլ Գրիգորյան-136 դպրոց, 7-րդ դասարան
- Վերա Մաղաքյան-Ն. Աշատարակեցու անվան թիվ 1 դպրոց, 7-րդ դասարան
ՎԵԲ ծրագրավորման լեզուներ - Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Մարկ Միկաիլ-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան—(ներքևում սեղմել run կոճակը)
- Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Տիգրան Սերոբյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Գոռ Բարխուդարյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Վահան Սարդարյան-Սպիտակի «Անանիա Շիրակացու» անվ. դպրոց, 9-րդ դասարան
- Արեն Խաչատրյան-Վանաձորի պոլիտեխնիկական քոլեջի ինժեներական լաբորատորիա
Իմ ստեղծած գործիքը, հայտնի գործիքի նոր կիրառում
- Մարիա Սուքոյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Մարիա Սուքոյան-Միջին դպրոց, 7-րդ դասարան
- Քրիստինա Գասպարյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
- Սաթինե Տեր-Պետրոսյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Ռոբոտիքս-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Ասյա Հակոբյան,Անի Խաչատրյան-Հովհաննես Գալստյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 7-րդ և 11-րդ դասարաններ
- Մացակ Հարությունյան,Ասյա Հակոբյան-Հովհաննես Գալստյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 6-րդ և 11-րդ դասարաններ
- Նարինե Մանուկյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Մացակ Հարությունյան,-Հովհաննես Գալստյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 6-րդ դասարան
- Սուրեն Մխիթարյան-Հյուսիսային դպրոց, 4-րդ դասարան
Նորարարական նախագծեր և մոդելներ - Վալերի Բալասյան-Միջին դպրոց, 6-րդ դասարան
- Նազելի Տեր-Պետրոսյան-Միջին դպրոց, 8-րդ դասարան
- Ռոբոտիքս-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Ռոբոտիքս-«Մխիթար Սեբաստացի» կրթահամալիր
- Շողիկ Պողոսյան և Գարդենիա ակումբ
- Մարիա Լիսիցինա-Օհանյան կրթահամալիր
- Քնարիկ Վարդանյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Վանիկ Գորգինյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Վահե Մուսայելյան-Արևմտյան դպրոց, 5-րդ դասարան
- Կարեն Մարգարյան-Հարավային դպրոց, 4-րդ դասարան
Ռոբոտներն առօրյայում
- Արաքսյա Բալյան-ՀԱՊՀ Վանաձորի մասնաճյուղի ավագ դպրոց
- Արամ Հակոբյան-Հովհաննես Գալստյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Ժիրայր Խաչատրյան-Հովհաննես Գալստյան-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց, 10-րդ դասարան
- Արմաթ խմբակ-Գավառի Պապին Ղանդիլյանի անվան N2 միջնակարգ դպրոց
- Վրեժ Հակոբջանյան-Արևաշողի միջնակարգ դպրոց, 9-րդ դասարան
- Հարություն Մալքոնյան-Արևելյան դպրոց, 2-րդ դասարան
- Մարինե Մարտիրոսյան և ընկերներ-Արևմտյան դպրոց
- Ռուբեն Թադևոսյան-Արևելյան դպրոց, 4-րդ դասարն