ԻսկանդարյանՀունվարին բնագիտատեխնիկական
ստուգատեսն էր։ Քանի որ աշխատանքը շատ էր, որոշեցինք աշխատել հեռավար։ Այս տարի պատասխանատուների
ցանկում ընդգրկել էինք նաև մաթեմատիկայի մասնագետների։Մասնաճյուղերի
ստուգատեսների պատասխանատուներ էին․Արևելյան դպրոց պարտեզ Իվետա Ջանազյան, Աննա ՊետրոսյանՀյուսիսային դպրոց պարտեզ Անժելա Բլեյան, Շողիկ ԶեյնալյանԱրևմտյան դպրոց պարտեզ Շուշան Ալեքսանյան, Ջուլիետա ՔերոբյանՀարավային դպրոց պարտեզ Աննա Թամրազյան, Տաթև ՄկրտչյանՄիջին դպրոց Հասմիկ Ուզունյան, Էմմա Այվազյան, Կարինե Խառատյան, Նունե ԹեմուրյանԱվագ դպրոց Վեներա Խառատյան, Անուշ Ասատրյան, Գոհար Ւսկանդարյան, Սիրանուշ ԹումանյանՔոլեջ Ելենա Օհանյան, Նելի Գեղամյան։Ստուգատեսի
երրորդ փուլում պատասխանատուները ներկայացրեցին իրենց մասնաճյուղերում ընտրված հայտերը;Արևմտյան դպրոց պարտեզ Շուշան Ալեքսանյան, Ջուլիետա ՔերոբյանՀյուսիսային դպրոց պարտեզ Անժելա ԲլեյանՀարավային դպրոց պարտեզ Տաթև ՄկրտչյանԱրևելյան դպրոց պարտեզ Իվետա Ջանազյան․ Աննա Պետրոսյան,Միջին դպրոց Էմմա Այվազյան, Նունե Թեմուրյան, Կարինե Խառատյան, Հասմիկ ՈւզունյանԱվագ դպրոց Անուշ ԱսատրյանՔոլեջ Ելենա ՕհանյանՔննարկման արդյունքում Հակոբ Հակոբյան 2025 մրցանակներ շնորհվեցինՏիգրան Հայրապետյանին՝ դասավանդողի մրցանակ, 12-րդ դասարանցի
Մկրտիչ Պապիկյանին, Միջին դպրոցի 8-րդ դասարանցի Նարե Սուքիասյանին, Հյուսիսային դպրոց
պարտեզի սովորող Արտաշես Յուզբաշյանին, Արևմտյան դպրոց պարտեզի սովորող Գրիգոր Գյուլնազարյանին։
Այս տարի առաջին անգամ հատուկ մրցանակ շնորհվեց Արևմտյան դպրոց պարտեզի հինգ տարեկանների
խմբի սովորող Գրիգոր Հարությունյանին։